کاهش آفلاتوکسین موادغذایی در محل شما

کاهش افلاتوکسین و مایکوتوکسین با گاز ازن و پلاسما

 

کاهش افلاتوکسین پسته ، حبوبات و خشکبار

بدون استفاده از مواد شیمیایی در محل شما

افلاتوکسین ها سموم تولید شده توسط آلودگی قارچی و کپک مواد غذایی می باشند. این سموم ، با توجه به امکان مسمویت شدید، موجب ممنوعیت فروش و یا توزیع از طرف مراجع قانونی خواهد شد که مشکل آفلاتوکسین پسته و آجیل شایع‌ترین نمونه آن می باشد. تکنولوژی پلاسما  Sanuvox کانادا تنها در مدت چند دقیقه قادر خواهد بود میزان انواع آفلاتوکسین محصول شما را تا 98 درصد کاهش دهد. این تکنولوژی مورد تایید سازمان غذا و داروبوده وهیچ تغییری در طعم و رنگ و خواص محصول برجا نخواهد گذاشت.

 

 

 

 

نابودی سم مایکوتوکسین

کاهش آفلاتوکسین خوراک دام خشکبار و حبوبات با ازن

 

سم زدایی مایکوتوکسین در انبار محصول شما

بدون نیاز به خرید دستگاه

مایکوتوکسین ها سموم تولید شده از آلودگی‌های قارچ و کپک می باشد که بیشتر در دانه غلات و علوفه دیده می‌شود . حدود 25 درصد مواد غذایی دنیا آلوده به مایکوتوکسین ها می‌باشند. کاهش اشتها، مسمویت، تضعیف سیستم ایمنی بدن از اثرات مصرف این سم می باشد. وجود این سم در علوفه و خوراک دام و طیور موجب کاهش تولید شیر و انتقال آن به گوشت و محصولات آنها دارد.شرکت Sanuvox  با تکنولوژی پلاسما UVC میزان انواع مایکوتوکسین را در انواع مواد تا 95 درصد کاهش می دهد.

 

 

 

افلاتوکسین و مایکوتوکسین خوراک دام و طیور

کاهش افلاتوکسین خوراک دام و خوراک طیور

 

کاهش افلاتوکسین  خوراک دام و طیور 

بدون نیاز به خرید دستگاه در محل شما

سموم افلاتوکسین و مایکوتوکسین در خوراک دام و طیور، علاوه بر انتقال این سموم در شیر و فراورده های ثانویه آنها، موجب کاهش شیردهی و یا ضریب تولید دان به گوشت در این واحدهای تولیدی می شود. سم زدایی خوراک دام و طیور علاوه بر افزایش بهره‌وری و کاهش ریسک تلفات موجب افزایش شاخص‌های سلامت محصولات آنها می شود.

آفت کشی و جلوگیری از کرم زدگی و حشرات درانبار

 

 

 

 

تست رایگان بر روی محصول شما

کاهش افلاتوکسین با ازن و مایکوتوکسین مواد غذایی

 

کاهش آفلاتوکسین و مایکوتوکسین نمونه‌ محصول شما به طور رایگاه

ارسال نمونه سم‌زدایی شده در 24 ساعت

به منظور اطمینان شما عزیزان از کاهش سم آفلاتوکسین و مایکوتوکسین و عدم تغییر در طعم و ویژگی‌های محصول ، این امکان وجود دارد که یک نمونه از محصولات مورد نظر را برای ما ارسال نمایید تا مورد سم زدایی قرار گرفته و نتیجه را توسط آزمایشگاه بررسی نمایید.

  • برای مشاوره با ما تماس بگیرید
  • 02125917574

لامپ UV چیست؟

شرکت sanuvox تکنولوژی خود را به طور رایگان برای شما تست خواهد نمود. شما می‌توانید درخواست خود را در صفحه “تماس‌با ما” به‌ثبت رسانده و یا ازطریق تماس تلفنی با دفتر مرکزی از شرایط همکاری اطلاع پیدا کنید.

 

تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۱۲۵۹۱۷۵۷۴

تلفن خدمات پس از فروش و انبار : ۰۲۶۳۴۷۶۰۳۰۸

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت نارون می‌باشد.